Dom z Rodziną na swoim
Mały dom nie jest „gorszym" domem. Dom tego typu jest i ekonomiczny w realizacji i oszczędny w utrzymaniu, co jest niezwykle istotne przy galopujących podwyżkach prądu.
Od października wzrosły limity maksymalnej ceny metra kwadratowego kredytowanej nieruchomości. Zatem z kredytu preferencyjnego na budowę domu będzie mogła korzystać większa liczba rodzin i samotnych rodziców. W br. w ramach programu „Rodzina na swoim" przyznano przeszło 22 tys. kredytów na sumę powyżej 3,7 mld zł.
W hurtowniach budowlanych wciąż można wynegocjować duże rabaty, zwłaszcza przy zaopatrzeniu kompleksowym. Koszty budowy nie rosną. Zainteresowanie budową domu jednorodzinnego jest wyższe aniżeli zakupem mieszkania w bloku. Realizację marzeń o własnym domu ułatwi z pewnością katalog „Projekty domów" Wydawnictwa ARCHETON, który pomoże w poszukiwaniu odpowiedniego projektu domu kwalifikującego się do kredytu z dopłatą.
- Zaobserwowaliśmy bardzo duże zainteresowanie projektami domów do 140 m2 powierzchni użytkowej, a jest to maksymalna powierzchnia objęta dopłatami - mówi Robert Pierzchała Dyrektor Marketingu i Sprzedaży firmy architektoniczno-budowlanej ARCHETON Sp. z o.o. - Dla zapewnienia niskiego kosztu realizacji inwestycji w obliczu ceny wskaźnikowej przy kredycie z dopłatą, klienci korzystają z naszego programu budowy domu „Dom na miarę". Budowa domu następuje w oparciu o technologię prefabrykowanego szkieletu drewnianego. Czas realizacji inwestycji wynosi od 1 tygodnia do 2 miesięcy w zależności od przyjętego standardu budowy.
Do budowy domów w technologii tradycyjnej wykorzystywane są materiały budowlane, takie jak: Porotherm, Max, Solbet, Ytong, Silka, a innowacyjne rozwiązania i materiały izolacyjne stosowane do ocieplania budynków zapewniają niskie koszty ogrzewania domu. Warto skorzystać z kompleksowej obsługi w zakresie usług budowlanych poczynając od doradztwa w wyborze projektu lub jego adaptacji czy też zaprojektowaniu indywidualnego projektu, poprzez pomoc w uzyskaniu kredytu, przygotowanie kosztorysu do banku po otrzymanie pozwolenia na budowę. Ważne jest również wykonanie przyłączy: energii elektrycznej, wody, gazu, kanalizacji oraz nadzór kierownika budowy, a przede wszystkim 5- letnia gwarancja na wykonane roboty.
Dodaj komentarz:
Wasze komentarze:
Aktualnie brak komentarzy
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone